BOA Fit

CHTĚLI JSME LEPŠÍ ZPŮSOB zapínání, TAK JSME JEDEN VYTVOŘILI.

BOA založil v roce 2001 Gary Hammerslag, snowboardista, surfař, podnikatel a skutečný průkopník. Gary se přestěhoval do Steamboatu v Coloradu v polovině 90. let z Kalifornie poté, co úspěšně prodal svou předchozí společnost, jenž vytvořila inovativní katetrová řešení, která zlepšila rychlost a efektivitu angioplastiky.

Poté, co dorazil do Steamboatu a začal jezdit na snowboardu tak často, jak to jen bylo možné.

A začal hledat možnost jak zlepšit výkon snowboardových šněrovacích systémů. Snažil se uplatnit své znalostí z oblasti lékařských zařízení pro zlepšení svých snowboardových bot.

Po mnoha testování prototypů se zrodil systém BOA Fit díky kterému je možné rychle a snadno dotáhnout snowboardovou obuv na nohu. Což nakonec způsobilo revoluci v odvětvích od lyžování až po lékařství.

Garyho víra v BOA přilákaly první dva partnery. Značky K2 a Vans představili v roce 2001 světu první snowboardové boty s BOA zapínáním.

Ze dvou značkových partnerů, kteří se chopili šance, se stalo více než 300 značkových partnerů, kteří důvěřují zapínání BOA. Dnes se BOA Fit System používá v milionech bot, přileb a dalších výkonných produktů po celém světě.

To, co začalo v jednopokojové kanceláři ve Skalistých horách, se stalo globální společností s kancelářemi v USA, Japonsku, Hong Kongu, Číně, Jižní Koreji a Rakousku s jednou společnou vizí: vytvářet převratné , inovativní a vysoce kvalitní produkty. které transformují střih a výkon, takže můžete podávat maximální výkon.

Více na https://www.boafit.com/