O nás

Vítám Vás na našem e-shopu www.detskaobuvzirafa.sk.

Zaměřujeme se na prodej vysoce kvalitní dětskou obuv prémiových výrobců, která je vždy certifikovaná, vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a podle nejnovějších technologií.

 

V roce 2007 jsme v Žiline otevřeli kamennou prodejnu. Nabídka dětské obuvi v tomto městě byla velice tristní, jelikož se zde nenacházela žádná „speciálka s dětskou obuví“ která by cílila jen na dětské zákazníky.

 

První pár let jsme se snažili na sebe upozornit individuálním přístupem, nabídkou kvalitní obuvi a vysvětlováním důležitosti péče o dětské nožičky. Ukázali jsme zákazníkům, že i prodej dětské obuvi může probíhat jinak, než nám ukazují velké nadnárodní společnosti. Pomalu jsme si získávali důvěru zákazníků a snažili jsme se etablovat na trhu, který byl už dávno rozdělený.

 

V roce 2011 jsme vstoupili na internetový trh, k čemuž nás inspirovali naši zákazníci. Jezdili k nám nakupovat lidé z Banské Bystrice, Bratislavy, Popradu, Trenčína, Zvolena...atd, protože na nás dostali dobré reference od svých známých a kamarádů, kteří u nás již nakoupili a měli pozitivní zkušenosti s výrobky jenž nabízíme.

 

I po 15 letech zkušenosti z kamenné prodejny a 10 letech internetového prodeje se snažíme stále zlepšovat. Zařazujeme do našeho sortimentu nové trendy v obouvání, snažíme se maximálně využívat nové technologie a nové metody prezentace obuvi kterou nabízíme. Využíváme k tomu i nové kanály jako Facebook a instagram.

 

Pozitivní reakce našich zákazníků v kamenné prodejně i na internetu nás velice těší a stále nás inspirují k další práci.  Našim cílem je, aby jsme naše zákazníky inspirovali a oni se k nám rádi spokojeně vraceli.